O mnie

 Jestem architektem wnętrz i architektem krajobrazu.

Projektuję od II roku studiów, czyli od 2006 roku. Najpierw były to ogrody, później wnętrza domów i mieszkań. Po latach doświadczenia wyklarował mi się styl kolorowy, wyrazisty i kobiecy! Lubię kontrasty - zwłaszcza zestawienie nowoczesności z klasyką. Bawię się schematami, zasadami. Tworzę unikatową przestrzeń.

 

 Odważnie?

Może…ale uważam, że

 STYL SIĘ MA A NIE SIĘ GO KOPIUJE!

Jestem magistrem sztuki ale nie zrobię z Twojego domu muzeum ani awangardy. Wiem, że będzie w nim mieszkała jedyna w swoim rodzaju osoba-Ty i to jest Twoja przestrzeń. Elegancka, nowoczesna i unikatowa a zarazem komfortowa…nie jak szpilki od Jimmy Choo w których nie da się biegać jak Carrie Bradshaw…raczej jak szpilki Michela Korsa. Piękne, klasyczne i wygodne!  Jestem po to by połączyć moje umiejętności z Twoją osobowością i stworzyć piękne wnętrza do życia.

Inspiruję się stylem Vintage Hoolywood, Regency Hoolywood, Vintage glamour….czyli w skrócie szykiem i pięknem. Oczywiście to jest tylko inspiracja i styl który urzeka mnie swoją ponadczasową elegancją. Bazą projektów jest nowoczesna i dopasowana do codzienności XXI wieku przestrzeń do życia. Wiem co to jest inteligentny dom, konglomeraty i łączniki indukcyjne ale znam się też na sztukateriach i mosiężnych ornamentach. Jeżdżę na targi wnętrzarskie do Mediolanu, więc jestem na bieżąco z europejskimi trendami. Kilka razy w roku doszkalam się z zakresu technicznych nowinek jaki i dekoratorskich. Wszystko po to by świadomie tworzyć piękne wnętrza.

 

Czy jesteś gotowy na przygodę? Czy jesteś gotowy na stworzenie pięknego domu? Domu nowoczesnego ale z ponadczasowym stylem? Zapraszam do współpracy!

 

Psst…. Paru rzeczy nie robię?

Unikam komercyjnych rozwiązań. Unikam trendów i mód…bo styl się ma!

Nie toleruje produktów kiepskiej jakości - które wytrzymują 2-3 lata i potem lądują na śmietniku.

Nie robię projektów „na wczoraj”, „pod presją” i dla klientów „którzy wiedzą lepiej ”. Znam się na swojej pracy. Zaufanie jest dla bardzo mnie ważne.

 

 

 

projekty wnętrz - Warszawa, architekt - Marzena Pieńkowska Szpunar