TOP 5 moich ulubionych architektów wnętrz

Dzisiaj chcę się podzielić się z Wami moimi inspiracjami… szukam ich oczywiście w życiu codziennym na zwykłym spacerze przy kanałku gdzie mistrzowsko lądują kaczki, podczas dalekich podróży ale też…a może przede wszystkim (!) zachwycam się zdolniejszymi ode mnie. Kibicuje ich nowym niesamowitym projektom. Przedstawię Wam moje „TOP 5” ulubionych architektów wnętrz. Uwielbiam ich za odwagę, niesamowity talent i za to jak pokazują piękno świata kreując magiczne i kolorowe przestrzenie.

 

Zaczynam odliczanie od końca:

 

Nr 5 - Miriam Alia. Miriam Alia Studio.

 

Hiszpańska architekt wnętrz, która urzekła mnie absolutną świeżością swoich projektów. Odwagą do używania nasyconych kolorów, łączonych z subtelnymi pastelami. Jej styl jest dla mnie kwintesencją dobrej energii, świeżości i koloru. Optymizm przez duże „O”.

 

TOP 5 Architektów wnętrz Miriam Alia

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/miriam_alia

 

Nr 4 - Diana Tarakanova

 

To teraz pokarze Wam moją inspirację w stylu wielkiej elegancji! Z Hiszpanii przeniosę Was do Rosji, gdzie Diana Tarakanova tworzy piękne, eleganckie i luksusowe apartamenty. Każdy jej projekt jest wysmakowany, detale są idealnie dopracowane a dobór tkanin i wyposażenia trafiony w jest punkt…a cała wizja artystyczna wnętrza zamyka się w słowach szyk, klasa i elegancja.

 

Najlepsi architekci wnętrz Diana Tarakanova

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/tarakanovadesign

 

Nr 3 - Kelly Wearstler

 

Amerykańska projektantka wnętrz, która tworzy w stylu maksymalizmu…oj tu się dzieje! Wnętrza rezydencji wypełniają niezliczone ilości wzorów, kolorów, tekstur i struktur. Kelly od lat sama tworzy swoje wzory oraz kolekcje mebli. Inspiruje się wszystkim od prekolumbijskiej kultury po vintage-owe apaszki znalezione na targu staroci. Nie boi się szukać nowych rozwiązań - łączy stare z nowym, naturalne z najnowszymi technologiami. Po prostu kreuje i eksperymentuje w wielkim stylu.

 

TOP 5 architeków wnętrz Kelly Wearstler

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/kellywearstler

 

Nr 2 - Marcel Wanders

 

Wysoki mężczyzna, Holender i … kto by pomyślał, że to magik bajkowego stylu we wnętrzach…  Robi co chce, pokazuje, że warto cieszyć się życiem i co roku zachwyca odjechanymi projektami. Jego fantazja jest nieograniczona! Projekty są zjawiskowe i unikatowe. Podziwiam go za jego odwagę do realizowania bardzo trudnych projektów- zarówno koncepcyjnie jak i technologicznie. Według mnie to mistrz pozytywnego szaleństwa we wnętrzach.

 

Architekt wnętrz projektowanie Marcel Wanders

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/marcelwanders

 

Nr 1 - Lori Morris

 

Who’s on the top? Lori! Tej kanadyjskiej architekt wnętrz jestem wierna od kilku lat! Uwielbiam! Uwielbiam! Uwielbiam! Jej styl łączy to co mają poprzedni architekci wnętrz w jeden konglomerat. Jest kolor, jest fantazja, jest maksymalizm i jest elegancja…a to wszystko z ładunkiem 100% pozytywnej i dobrej energii. Każdy detal jest unikatowy, wszystko się łączy i prowadzi przez magiczny świat kolorowej elegancji.

 

architekt wnętrz najlepsza Lori Morris

Źródło zdjęć: https://www.instagram.com/houseoflmd

 

Dodane przez admin
w wt., 02/23/2021 - 19:57

projekty wnętrz - Warszawa, architekt - Marzena Pieńkowska Szpunar